Z wielką dumą prezentujemy efekt końcowy projektu „Miodzio”. Przypominamy, że wzięli w nim udział wokaliści z naszej szkoły: Kornelia Biarda, Antonina Chojecka, Iga Daniluk, Kinga Mikiewicz, Nina Omelańczuk, Krzysztof Mąsior przygotowani przez panią Iwonę Moskwiak oraz instrumentaliści pod kierunkiem pana Mariusza Dmowskiego.

Tematyka piosenki jest poważna-mówi o „niezdolności ludzi do komunikowania się ze sobą, szczególnie w wymiarze emocjonalnym”. Jednak gdy obejrzycie całość, mamy nadzieję, że stwierdzicie, iż projekt miał trafioną nazwę.

Miłego słuchania.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
"Sport jest radością życia, zabawą, świętem"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w ogłoszonym przez nas konkursie. Powstało wiele pięknych prac, które spełniły jego warunki i przyczyniły się do zrealizowania głównego celu - propagowania wiedzy o osobie św. Jana Pawła II i jego nauczania na temat znaczenia kultury fizycznej i sportu dla rozwoju człowieka. 

Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Klasy I-III

1 miejsce - Maja Bieniek Sp 11

2 miejsce - Karolina Jedlińska KSP

3 miejsce - Ignacy Troć KSP

Klasy IV-VI

1 miejsce - Maja Krasnodębska SP 9

2 miejsce - Wiktoria Izdebska SP 11

3 miejsce - Michalina Ciuhak KSP

Klasy VII -VIII

1 miejsce - Kacper Szomko SP 7

2 miejsce - Amelia Kalinowska SP 7

3 miejsce - Krystian Grochowski SP 11

Zwycięzcom gratulujemy. 

Dyplomy, upominki i podziękowania dla nauczycieli przekażemy do sekretariatów szkół do dnia 20 maja.

Galeria zdjęć.

Majówka z Janem Pawłem II

NPRCz1Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach otrzymała wsparcie finansowe w ramach kierunku interwencji 3.2. Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznych ze środków budżetu państwa w wysokości 12 000 złotych oraz 3000 zł – wkład własny Miasta Siedlce, na realizację Priorytetu 3 programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 – Priorytet 3”.

Program jest realizowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3. Otrzymane środki finansowe w ramach Priorytetu 3 zostały przeznaczone na zakup książek będących nowościami wydawniczymi, realizację działań promujących czytelnictwo i zakup nowych elementów wyposażenia do biblioteki szkolnej.

bib1

Wykaz zawodów wiedzy, Życzenia Mazowieckiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej -  Aktualności - Kuratorium Oświaty w Warszawieartystycznych i sportowych wpisywanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej

Egzamin ósmoklasisty – informacje dla uczniów i rodziców uczniów | Szkoła  Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w HenrykowieEgzamin ósmoklasisty
Rekrutacja do klas pierwszych
szkół ponadpodstawowych

Zapraszamy do obejrzenia
najnowszego wydania wiadomości TV 11

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z akademii dla klas 4-8 z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Scenariusz i przygotowanie - uczniowie klasy 4c pod opieką p. Aleksandry Łęczyckiej, oprawa wokalna - koło wokalne pod kierunkiem p. Iwony Moskwiak. Nagrania i zdjęcia - p. Agnieszka Balas, montaż - p. Iwona Moskwiak

Nasi szkolni historycy znów zanotowali na swoim koncie sukcesy. W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Galileo 2022 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej dwóch uczniów otrzymało tytuł laureata- Dominik Szaniawski i Krzysztof Drzewiecki z 7a a Jakub Wysokiński z 8b wyróżnienie.  Są to uczniowie p. Małgorzaty Woźnicy. Serdecznie gratulujemy.