Zespół nauczycieli wspierających.

LEKCJA POLSKIEGOUczniowie klasy 4d zaprezentowali na lekcji języka polskiego inscenizację legendy o warszawskim bazyliszku. Czwartoklasiści sami przygotowali się do występu i trzeba przyznać, że świetnie poradzili sobie z tym zadaniem.

Gdyby 21 marca  Wiosna odwiedziła naszą szkołę, na pewno byłaby bardzo zadowolona z powitania, jakie jej przygotowaliśmy. Niezwykle kreatywne pomysły na zastąpienie szkolnego plecaka, pokaz mody wiosennej przygotowany przez uczennice klasy 5b, które wsparły przedstawicielki klasy 5d, 4a i nauczycielki naszej szkoły. Było dużo gwaru, uśmiechów, pozytywnej energii - jednym słowem wiosna

Zapraszamy do obejrzenia marcowych
wiadomości TV 11

W zimowy miesiąc styczeń wpisane jest święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. To oni zawsze mają czas dla wnuków, umieją pocieszyć, są cierpliwi i bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podziękowaniu za ich serca uczniowie klasy 2 a przygotowali dar z samych siebie.

Zapraszamy do obejrzenia spektaklu  pt. „Kochamy Was!”, który powstał w ramach zajęć z innowacji pedagogicznej „Logorytmika – ruch, słuch, słowo.”

Dorota Łazuga

W dniach 19-20 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie odbył się XIII Powiatowy Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, do którego zgłosiło się 109 wykonawców.

Jury w składzie: Urszula Dudziak (przewodnicząca), Urszula Chruściel, Łukasz Orzełowski wyłoniło laureatów. Wśród nich jest aż czterech uczniów naszej szkoły. W kat. klas I-III pierwsze miejsce zajęła Natasza Siennica, w kategorii klas starszych drugie miejsce zajęła Antonina Chojecka, trzecie miejsce Krzysztof Mąsior, a wyróżnienie Iga Daniluk.

Serdeczne gratulacje.

Moje Betlejem

10 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach odbył się II Festiwal Kolęd i Pastorałek "Moje Betlejem". Naszą szkołę reprezentowali: Natasza Sienica (op. p. Agnieszka Krusińska), Iga Daniluk, Gabrysia Kozaczuk (debiut), Mateusz Salach, Krzysztof Mąsior oraz Kornelia Biarda, Tosia Chojecka, Kinga Mikiewicz i Nina Omelańczuk (op. p. Iwona Moskwiak). Wszyscy nasi przedstawiciele pięknie zaprezentowali się na scenie.

Jury w składzie: Jarosław Wójcik, Urszula Chruściel, Iwona Kobylińska zwróciło uwagę na wykonanie Nataszy Sienicy (wyróżnienie) oraz Kornelii Biardy, Tosi Chojeckiej, Kingi Mikiewicz i Niny Omelańczuk (III miejsce).

Wykonawcom i opiekunom gratulujemy, a chętnych do wysłuchania nagrodzonych wokalistów zapraszamy na Koncert Laureatów, który odbędzie się 12 stycznia o godz. 18:00 w Sali widowiskowej "Podlasie" MOK, ul. Sienkiewicza 63.

zdjęcia - MOK w Siedlcach

W październiku uczciliśmy pamięć naszego Patrona Jana Pawła II biorąc udział w akcji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Przez dwa tygodnie wolontariusze ze szkolnego koła Caritas zbierali do puszek ofiary, które przeznaczone będą na wsparcie nauki zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Za wsparcie akcji każdy mógł otrzymać słodki upominek lub zakładkę do książki z mottem szkoły na bieżący rok. Zebraną kwotę w wysokości 1560 zł przekazaliśmy na konto fundacji.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.