W II semestrze nasi  szkolni historycy znów osiągnęli duże sukcesy.

W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Galileo 2021 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

tytuł laureata uzyskali:

Amadeusz Michalak kl. 7c- 1. miejsce w Polsce

Michał Szczurowski kl. 7b

Jakub Wysokiński kl. 7b

Michał Wrona kl. 7c

Olgierd Baran kl. 7c

Wyróżnienie w konkursie zdobyli:

Michał Dohojda kl. 7d

Krzysztof Drzewiecki kl. 6a

Łukasz Obrępalski kl. 7c

Franciszek Śnitko kl. 7c

Krzysztof Mąsior kl. 6b

Wojciech Zabijak kl. 8a

Izabela Naumiuk kl. 7e

W XXVI Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514” organizowanym przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty

tytuł laureata otrzymali:

Wojciech Zabijak kl. 8a

Amadeusz Michalak kl. 7c

Dominika Kisielińska kl. 6b

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom.

Uczniów do konkursu przygotowali- p. Marek Biarda i p. Małgorzata Woźnica

230. rocznica uchwalenia
Konstytucji 3 maja

Kalendarz odległej historii jest wypełniony po brzegi. Prawie każdy z 12 zawartych w nim miesięcy niesie z sobą tak oczywiste skojarzenia, że wystarczy rzucić jego nazwę, by przed nasze narodowe sumienie przywołać kolejne powstania, kolejne próby odzyskania niepodległości, kolejne klęski i zwycięstwa.

Styczeń, marzec, czerwiec, listopad… Różne może dla różnych ludzi skojarzenia, a przecież listy ich nie sposób wyczerpać. Weźmy chociażby maj, ileż w nim ważnych dat, maj, który właśnie zaczerwienił się pierwszymi kartkami na ściennych kalendarzach.

Dzisiaj właśnie z naszej wspólnej narodowej pamięci chcielibyśmy przywołać jedną z majowych rocznic, ten dzień, kiedy 230 lat temu Sejm Wielki uchwalił Konstytucję 3 maja.

Z tej okazji zapraszamy do obejrzenia wirtualnej akademii przygotowanej przez klasę 6b oraz szkolny zespół wokalny.

Dzień Flagi

Dzisiaj obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej  SU klas 4-8 postanowił uczcić go, angażując uczniów do stworzenia naszej flagi. Ponad sto osób włączyło się w realizację tego projektu. Dziękujemy i prezentujemy efekt końcowy.

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA

TV11 prezentuje
"Moje pasje", odcinek 2.

"Oderwij się od..."

Są już wyniki konkursu SU "Oderwij się od...". Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac.

"Moje pasje"

Zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka nowego programu TV 11 "Moje pasje". W kolejnych odcinkach uczniowie naszej szkoły będą opowiadali o swoich zainteresowaniach.

Co zajmuje każdą wolną chwilę Michałowi? Zobaczcie.

Konkurs Plastyczny

dla uczniów siedleckich szkół podstawowych

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym  "Obrazy z życia Jana Pawła II". Praca powinna przedstawiać wydarzenia, miejsca i postacie związane z życiem i działalnością św. Jana Pawła II w formie komiksu lub sceny rodzajowej. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu.

Regulamin Konkursu

Oświadczenie (Załącznik nr 1)

Metryczka (Załącznik nr 2)

Lista kandydatów przyjętych i kontynuujących

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II

UWAGO OŚMIOKLASISTO!

Jeśli już teraz wiesz, że stać Cię na więcej, że zwyczajna nauka nie rozwinie Twojego potencjału, może warto pomyśleć o szkole ponadpodstawowej i klasie o profilu „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne”?

CYBER.MIL Z KLASĄ - INWESTYCJA W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Zapewne jesteś uważnym obserwatorem i widzisz, że rozwój i technika pędzą

TV 11 zaprasza
"Co dalej, Ósmoklasisto?", odcinek 4.

Przyśpieszamy tempo, ponieważ już 15 kwietnia odbędzie się Dzień Otwarty w "Ekonomiku",

a chcielibyśmy, żeby ta informacja dotarła do zainteresowanych.

Oferta edukacyjna szkoły: