Z najlepszymi życzeniami
dla wszystkich DZIECI NASZEJ SZKOŁY :*:*:*:*:*:*

 

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły 

Rekrutacja do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021- lista przyjętych dzieci.

Polska Szkoła Glasgow | 26 maja Dzień Mamy

Dzień Matki – święto obchodzone jako wyraz szacunku dla wszystkich mam. Data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany. W Polsce obchodzone jest 26 maja.

Drogie Mamy!!!
Z okazji Waszego Święta przygotowaliśmy książeczkę elektroniczną pełną życzeń. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Dla niektórych Mam to będzie wyjątkowa niespodzianka...
https://online.fliphtml5.com/pjvao/vlwl/

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM MAMOM

Kochana Mamo,
od rana widzę Cię zawsze,
jak radość rozsiewasz po domu …
uśmiechem, pracą, zwycięstwem
nie skąpisz szczęścia nikomu.
Dziękuję Ci za to, że jesteś
Najdroższa, Najmilsza, Roześmiana
w podzięce bukiet Ci wręczam

Twój syn, Twa córka kochana

 

 

Owocowe zwierzaki

Nauka zdalna stwarza wiele możliwości - pozwala inaczej planować czas, angażować się w nowe zadania, rozszerzać swoje kompetencje, umiejętności, ale też pokazuje jak ważne są relacje z rówieśnikami, nauczycielami, jak cenny jest przyjaciel ze szkolnej ławki ... 
Może zainspiruje Was zwierzyniec w wydaniu kl. IId.

Podsumowanie quizu

Z okazji Święta Szkoły, a zarazem 100. rocznicy urodzin naszego Patrona, Jana Pawła II, został przygotowany quiz dla społeczności szkolnej. Spłynęło 105 odpowiedzi. Bardzo dziękujemy za chęć wspólnego świętowania i zaangażowanie.

Najwięcej uczniów wypełniło test z klasy VIa i klasy VIc. Można było zdobyć 40 punktów. Jako pierwsza test przesłała Alicja Pawlusiewicz z klasy IVc. Natomiast 100. odpowiedź spłynęła od Mai Mikołajczuk z klasy IIIa. Z pytaniami bezbłędnie poradzili sobie uczniowie: Piotr Bazan z klasy Ib, Bartek Centkowski z klasy IIb, Mikołaj Łęczycki z klasy IVa, Wiktoria Sadowska z klasy IVa, Martyna Szysz z klasy Vb, Dominika Kisielińska z klasy Vb, Amelia Mucha z klasy VIa, Angelika Szysz z klasy VIa, Michał Szczurowski z klasy VIb, Michalina Wolska z klasy VIb, Tosia Trochimiuk z klasy VIc, Amadeusz Michalak z klasy VIc, Rafał Krukowski z klasy VIe, Wiktoria Szczurowska z klasy VIIc, Daniel Sadowski z klasy VIIIb.

Dla osób wymienionych czekają po powrocie do szkoły nagrody – niespodzianki.

Wszyscy, którzy wzięli udział zostaną docenieni za swoją aktywność.

Mariola Sandurska

Wiosenne kodowanie

Chętne dzieci z klas I-III wzięły udział w projekcie „Wiosenne kodowanie”.  Uczniowie wykonali już 15 zadań, a to jeszcze nie koniec. Kodowanie motywuje do aktywnej i samodzielnej działalności, rozwija zainteresowania i zdolności, kształtuje cierpliwość i uważność w działaniu. Tego typu zadania pozwalają także na wykorzystanie sprzętu multimedialnego w sposób wartościowy i kształcący.

Dziękuję za zaangażowanie i zapraszam do dalszej zabawy.

WIOSENNE KODOWANIE
dla uczniów klas I-III

Dorota Łazuga

#Zostań w domu# Uśmiechaj się#
#Będzie dobrze#

Wiosna to czas, kiedy natura budzi się do życia - ziemia zielenieje, rozwijają się pąki, kwitną kolorowe kwiaty, słońce przypomina nam o sobie, słychać wesoły śpiew ptaków i dzień jest coraz dłuższy. W tym radosnym wiosennym nastroju dzieci z kl. II d wykonały piękne plakaty z optymistycznymi hasłami. Aby mogły cieszyć nas wszystkich - zawisły one na balkonach, klatkach schodowych, w oknach i w zakładach pracy rodziców.

III Miejski Konkurs Kaligraficzny
„Sztuka pisana”

Drogie Dzieci!

Mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w III Miejskim Konkursie Kaligraficznym "Sztuka pisana"

Nasz konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych: klasy II - III, IV- VI oraz klasy VII – VIII. Jego istotą i przesłaniem jest wspieranie rozwoju umiejętności pięknego pisania.

Chcemy, by nasz konkurs stał się dla Was przygodą z kaligrafią, doskonałą zabawą z piórem w ręce. Wierzymy, że wśród uczestników konkursu Was nie zabraknie. Macie szansę przekonać się o wyższości odręcznego pisania nad komputerowym.

Regulamin konkursu
Oświadczenie
Załącznik liniatura1
Załącznik liniatura2